Omschrijving
Beschikbaar per november: ruim 2-kamer (1 slaapkamer) appartement aan de Wittenburgergracht!
Indeling:
Entree gelegen op de eerste verdieping. Vanuit een centrale hal is er direct toegang tot alle vertrekken in het appartement. Aan de voorzijde van het appartement is een ruime slaapkamer gelegen. Keuken en lichte woonkamer met toegang tot een balkon zijn beiden gelegen aan de achterzijde van het appartement. De keuken is voorzien alle hedendaagse gemakken. Vanuit de centrale hal is de ruime badkamer die in het midden van het appartement is gelegen te bereiken.
- Huur: €1.275,- excl. G/E/W
- Borgsom: gelijk aan twee maanden huur
- Contract: minimaal 12 maanden, onbepaalde tijd
- Aanvang: november
- Oplevering: ongemeubileerd
- Inpandige fietsenstalling: aanwezig
- Huisdieren: nee
Omgeving:
De woning is gelegen in het stadsdeel Amsterdam-Centrum aan de prachtige Wittenburgergracht nabij het IJ en het Scheepsvaartsmuseum. Het appartement ligt op loopafstand van Artis en de Plantagebuurt en maakt onderdeel uit van de Oostelijke Eilanden. Er zijn op het moment nog steeds vele monumentale panden in de buurt die net als dit pand dateren uit de VOC-tijd, waaronder de Theaterfabriek en de Oosterkerk.
In de buurt van deze woning vind je vele leuke restaurants, zoals de Plantage, Amsterdam Brewboys, Brouwerij ’t IJ, Roest en Cannibale Royale. Om de hoek bevind zich de Albert-Heijn en diverse leuke winkels rondom het Kadijksplein en de Czaar Peterstraat. Het centrum van Amsterdam is met de fiets binnen 5 minuten te bereiken en met de auto ben je via de IJ-tunnel of de Piet Heintunnel snel op de Ringweg A10. Er is ruime parkeergelegenheid voor de deur.
Deze informatie is met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Toch kunnen wij niet altijd voorkomen dat de informatie enigszins afwijkt van hetgeen u in of rond de woning ziet of heeft gezien. Dit kan met name gelden voor de brochure tekst, de plattegronden en maatvoeringen. Hieraan kunnen dan ook geen rechten worden ontleend.
Lees de volledige omschrijving